O JASKINI

Człowiek od wieków analizował swoje doznania i wykorzystywał te obserwację w celach leczniczych ,dzisiejszy świat zakłóca homeostatyczną równowagę naszych ciał dlatego zapraszamy do Jaskini Zdrowia Speleon gdzie dzięki medycynie uzdrowiskowej pomożemy Ci odzyskać wewnętrzną harmonię, zadbasz o kondycję i zdrowie, poprawisz urodę i samopoczucie.

Jaskinia Zdrowia Speleon to kompleksowy środek leczniczo relaksacyjny który oferuje naszym klientom profesjonalne zabiegi leczniczo-relaksacyjne w Grocie Solnej z Halogeneratorem wspomagające leczenie i łagodzące objawy nieżytów nosa gardła krtani zapalenia zatok astmy alergii zaburzenia funkcjonowania skóry (atopowe zapalenie łuszczyca trądzik ) Grota Solna doskonale działa na wegetatywny system nerwowy i sferę psychoemocjonalną.

Zapraszamy również dzieci do zabawy w prawdziwej solnej piaskownicy podczas której nabierają odporności w magicznej aurze groty solnej

Sauna Infra jest korzystna dla osób które słabo znoszą wysokie temperatury nie obciąża układu krążeniowo oddechowego a równocześnie działa lepiej na spalanie tkanki tłuszczowej niż sauna fińska. dodatkowo pomaga redukować napięcie mięśniowe Zabiegi w Saunie IR wzbogacane są aromaterapią i koloroterapią a seans upływa przy delikatnych dziękach muzyki relaksacyjnej (można czytać).

w Holistycznym podejściu nie może zabraknąć kontaktu z drugim człowiekiem, którego dotyk niesie relaks i ukojenie dlatego w naszym Gabinet Masażu oferujemy całą gamę różnych masaży od relaksacyjnych i antycelulitowych przez lecznicze z terapią manualną i redukcją punktów spustowych po Kinesiotaping

Prowadzimy również Zajęcia z nordic walking odbywające się pod okiem wykwalifikowanego instruktora z wykorzystaniem dostępnej infrastruktury miejskiej. kijki można wypożyczyć na miejscu.

OFERTA

GROTA SOLNA

SAUNA IR

MASAŻE

NORDIC WALKING

SPELEON Jaskinia Solna 

Ul. Sulejkowska 60b lok U3
04-157 Warszawa

Zapisy przez telefon:
 53-53-53-511
Zapisy osobiste na miejscu

Czynne:

pon-pt 12:00 – 20:00
sobota 10:00 – 19:00

(ostatni seans zaczyna się na godzinę przed zamknięciem)
niedziela 10:00 – 17:00