NORDIC WALKING

Serdeczne zapraszamy na Mistrzowski Nordic Walking z Krzysztofem Człapskim! Wielokrotnym Mistrzem Polski i medalistą Mistrzostw Świata i Europy Zajęcia odbywają się na warszawskiej Pradze Południe, ruszamy spod Jaskini Zdrowia Speleon.

Nordic Walking to chodzenie z kijami, ale nie każde chodzenie z kijami to Nordic Walking!!! Stosując prawidłową technikę marszu angażujemy do 90% mięśni! Trening poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy Nordic Walking. Podczas zajęć nauczymy się i będziemy doskonalić prawidłową technikę Nordic Walking. Trening wzbogacony będzie różnymi ćwiczeniami z wykorzystaniem kijów NW oraz infrastruktury miejskiej (Urban Nordic Walking).

Zapraszamy zarówno osoby chcące rozpocząć przygodę z Nordic Walking, jak i tych bardziej doświadczonych, którzy chodzą z kijami, ale nie są pewni, czy robią to dobrze. Oczywiście tempo treningu dostosowujemy do sprawności uczestników, stąd nie ma możliwości, że ktoś nie da rady, bądź zostanie sam. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze!

Nie od dziś wiadomo, że wspólne motywowanie się w grupie to doskonałe lekarstwo na własne słabości i motywacyjny kop do pokonywania swoich barier.

Osobom, które nie posiadają swoich kijów, udostępnimy je nieodpłatnie na czas treningu.

Dotleń się i trenuj z naszym Mistrzem!

Bliższe informacje o zajęciach uzyskacie w recepcji pod nr tel. 53 53 53 511

 

Kijki można wypożyczyć na miejscu.

Zajęcia zaczynają się:

SOBOTA – godzina 8.30

Czas trwania zajęć: ok. 1,15h

Terminy wraz z godzinami nie są stałe i mogą ulec zmianie.

Serdecznie Zapraszamy!

Krzysztof Człapski

Wielokrotny Mistrz Polski medalista Mistrzostw Świata i Europy

OFERTA

GROTA SOLNA

SAUNA IR

MASAŻE

NORDIC WALKING

SPELEON Jaskinia Solna
ul. Serocka 10/1
04-333 Warszawa

Zapisy przez telefon:
 53-53-53-511
Zapisy osobiste na miejscu

Czynne:

Pon-Pt 12:00-21:00  
Sobota 10:00-20:00  
Niedziela 10:00-18:00