Profesjonalny Ośrodek Terapii Solnej  Masaże Sauna Infrared  terapia manualna  dermatologia  kinesiotaping  nordic walking  dietetyka  grota solna

Zapraszamy do przeglądu całej oferty!

jaskinia-zdrowia-grochów

KUPON PREZENTOWY JUŻ DOSTĘPNY!

Zastanawiasz się, co mógłbyś dać bliskiej osobie? A wydaje Ci się, że ma już wszystko? Podaruj wyjątkowy Kupon Prezentowy Speleon. To ponadczasowy podarunek, który zapewni niezapomniane doznania, radość ducha oraz uśmiech na twarzy. Kupon prezentowy Speleon umożliwia wybór dowolnej usługi lub kilku usług z oferty Jaskini Zdrowia.

Podaruj wyjątkowy Kupon Prezentowy Speleon na:

– dzień babci, dziadka

– dzień matki, ojca

– walentynki

– dzień urody

– wieczór panieński

– urodziny/imieniny

A może chcesz odwdzięczyć się znajomemu za ostatnią przysługę? Każda okazja jest dobra, by skorzystać z Kuponu Prezentowego Speleon. Podczas wizyty w salonie, służymy pomocą w doborze usług.

Serdecznie Zapraszamy!

Kupon-prezentowy-na-święta-warszawa
jaskinia-zdrowia-grochów

JASKINIA ZDROWIA

Człowiek od wieków analizował swoje doznania i wykorzystywał te obserwację w celach leczniczych ,dzisiejszy świat zakłóca homeostatyczną równowagę naszych ciał dlatego zapraszamy do Jaskini Zdrowia Speleon gdzie dzięki medycynie uzdrowiskowej pomożemy Ci odzyskać wewnętrzną harmonię, zadbasz o kondycję i zdrowie, poprawisz urodę i samopoczucie.

Jaskinia Zdrowia Speleon to kompleksowy środek leczniczo relaksacyjny który oferuje naszym klientom profesjonalne zabiegi w Grocie Solnej z Halogeneratorem wspomagające leczenie i łagodzące objawy nieżytów nosa gardła krtani zapalenia zatok astmy alergii zaburzenia funkcjonowania skóry (atopowe zapalenie łuszczyca trądzik ) Grota Solna doskonale działa na wegetatywny system nerwowy i sferę psychoemocjonalną.

Zapraszamy również dzieci do zabawy w prawdziwej solnej piaskownicy podczas której nabierają odporności w magicznej aurze groty solnej

Sauna Infra jest korzystna dla osób które słabo znoszą wysokie temperatury nie obciąża układu krążeniowo oddechowego a równocześnie działa lepiej na spalanie tkanki tłuszczowej niż sauna fińska. dodatkowo pomaga redukować napięcie mięśniowe Zabiegi w Saunie IR wzbogacane są aromaterapią i koloroterapią a seans upływa przy delikatnych dźwiękach muzyki relaksacyjnej (można czytać).

w Holistycznym podejściu nie może zabraknąć kontaktu z drugim człowiekiem, którego dotyk niesie relaks i ukojenie dlatego w naszym Gabinet Masażu oferujemy całą gamę różnych masaży od relaksacyjnych i antycelulitowych przez lecznicze z terapią manualną i redukcją punktów spustowych po Kinesiotaping

Prowadzimy również zajęcia z Nordic Walking odbywające się pod okiem wykwalifikowanego instruktora z wykorzystaniem dostępnej infrastruktury miejskiej. kijki można wypożyczyć na miejscu.

OFERTA

GROTA SOLNA

SAUNA IR

MASAŻE

NORDIC WALKING

Nowości w ofercie! Serdecznie zapraszamy

Masaże + Nordic Walking

SPELEON Jaskinia Solna
Ul. Sulejkowska 60b lok U3
04-157 Warszawa

Zapisy przez telefon:
22 243-66-29
 791-53-00-39 

Zapisy osobiste na miejscu

Czynne:

Sylwester

pon-pt 12:00 – 20:00
sobota 10:00 – 19:00

(ostatni seans zaczyna się na godzinę przed zamknięciem)
niedziela 10:00 – 18:00

Partnerzy:

jestem-fit-logo